U16 Toernooi

International Youth Tournament

Ieder jaar wordt er door de Stichting Evenementen Tilburg Trappers (SETT) een jaarlijks internationaal jeugdtoernooi georganiseerd. Voor meer informatie mail naar: tournament@trappers.nl

Het U16 toernooi (editie 2019) wordt dit jaar gehouden op 3, 4 en 5 mei 2019. De deelnemende teams vind u op de toernooiposter. Op deze pagina zullen het speelschema en de uitslagen gedurende het toernooi worden getoond.

 

Last update: 15-03-2019

Speelschema – Schedule U16 Tournament

Friday 3 May 2019

 

Game # Start Time Stop Time Home Visit Score
1 08.00 08.50 Tilburg Trappers Geel Tilburg Trappers Blauw 7 – 1
ICE CLEANING (10 min)
2 09.00 09.50 SAAD Falcons Chiefs Leuven 5 – 0
ICE CLEANING (10 min)
3 10.00 10.50 ColdPlay Sharks Besançon Doubs 2 – 1
ICE CLEANING (10 min)
4 11.00 11.50 Rote Teufel Bad Nauheim Tilburg Trappers Blauw 3 – 6
ICE CLEANING (10 min)
5 12.00 12.50 Tilburg Trappers Geel Chiefs Leuven 6 – 2
ICE CLEANING (10 min)
6 13.00 13.50 Huskies Luxemburg Besançon Doubs 2 – 6
ICE CLEANING (10 min)
7 14.00 14.50 SAAD Falcons Tilburg Trappers Blauw 2 – 0
ICE CLEANING (10 min)
8 15.00 15.50 ColdPlay Sharks Rote Teufel Bad Nauheim 2 – 2
ICE CLEANING (10 min)
9 16.00 16.50 Tilburg Trappers Geel Besançon Doubs 5 – 1
ICE CLEANING (10 min)
10 17.00 17.50 Chiefs Leuven Tilburg Trappers Blauw 1 – 0
ICE CLEANING (10 min)
11 18.00 18.50 Huskies Luxemburg Rote Teufel Bad Nauheim 7 – 1
ICE CLEANING (10 min)
12 19.00 19.50 SAAD Falcons ColdPlay Sharks 1 – 1
ICE CLEANING (10 min)
13 20.00 20.50 Tilburg Trappers Geel Huskies Luxemburg 6 – 0

Saturday 4 May 2019
Game # Start Time Stop Time Home Visit Score
14 08.00 08.50 Besançon Doubs Rote Teufel Bad Nauheim 5 – 2
ICE CLEANING (10 min)
15 09.00 09.50 Chiefs Leuven ColdPlay Sharks 0 – 2
ICE CLEANING (10 min)
16 10.00 10.50 Huskies Luxemburg SAAD Falcons 4 – 3
ICE CLEANING (10 min)
17 11.00 11.50 Tilburg Trappers Geel Rote Teufel Bad Nauheim 8 – 0
ICE CLEANING (10 min)
18 12.00 12.50 Tilburg Trappers Blauw ColdPlay Sharks 2 – 5
ICE CLEANING (10 min)
19 13.00 13.50 Besançon Doubs SAAD Falcons 3 – 1
ICE CLEANING (10 min)
20 14.00 14.50 Chiefs Leuven Huskies Luxemburg 0 – 2
ICE CLEANING (10 min)
21 15.00 15.50 Tilburg Trappers Geel ColdPlay Sharks 3 – 1
ICE CLEANING (10 min)
22 16.00 16.50 Rote Teufel Bad Nauheim SAAD Falcons 2 – 2
ICE CLEANING (10 min)
23 17.00 17.50 Tilburg Trappers Blauw Huskies Luxemburg 1 – 3
ICE CLEANING (10 min)
24 18.00 18.50 Besançon Doubs Chiefs Leuven 3 – 2
ICE CLEANING (10 min)
25 19.00 19.50 Tilburg Trappers Geel SAAD Falcons 0 – 0
Sunday 5 May 2019
Game # Start Time Stop Time Home Visit Score
26 08.00 08.50 ColdPlay Sharks Huskies Luxemburg 4 – 2
ICE CLEANING (10 min)
27 09.00 09.50 Rote Teufel Bad Nauheim Chiefs Leuven 5 – 3
ICE CLEANING (10 min)
28 10.00 10.50 Tilburg Trappers Blauw Besançon Doubs 0 – 5
ICE CLEANING (10 min)
FINAL GAMES
Game for 7th and 8th place
29 11.00 11.50 Chiefs Leuven Tilburg Trappers Blauw 5 – 1
ICE CLEANING (10 min)
Game for 5th and 6th place
30 12.00 12.50 SAAD Falcons Rote Teufel Bad Nauheim 1 – 2 SO

(1-1)

ICE CLEANING (10 min)
Game for 3th and 4th place
31 13.00 13.50 ColdPlay Sharks Huskies Luxemburg 0 – 2
ICE CLEANING (10 min)
Game for 1th and 2th place
32 14.00 16.00 Tilburg Trappers Geel Besançon Doubs 12 – 2
Closing Ceremony on ice
Tournament results before de Final Games
Team GP Win Loss Tied PTS GF GA GD PIM Rank
Tilburg Trappers Geel 7 6 0 1 19 35 5 30 75 1
Besançon Doubs 7 5 2 0 15 24 14 10 80 2
ColdPlay Sharks 7 4 1 2 14 17 11 6 42 3
Huskies Luxemburg 7 4 3 0 12 20 21 -1 26 4
SAAD Falcons 7 2 2 3 9 14 10 4 81 5
Rote Teufel Bad Nauheim 7 1 4 2 5 15 33 -18 66 6
Chiefs Leuven 7 1 6 0 3 8 23 -15 34 7
Tilburg Trappers Blauw 7 1 6 0 3 10 26 -16 56 8
Win = 3 pts – Tied = 1 pts – Loss = 0 pts
In case two or more teams ending up in the preliminary (intermediate) round with the same amount of points, the final decision is made as follows:
  1. The result of the game between the teams.
  2. The balance of the goals; for and against. (GD)
  3. The highest amount of goals scored. (GF)
  4. The least amount of penalties. (PIM)

                                                 FINAL RANKING
Rank Team
1 Tilburg Trappers Geel
2 Besançon Doubs
3 Huskies Luxemburg
4 SAAD Falcons
5 Rote Teufel Bad Nauheim
6 SAAD Falcons
7 Chiefs Leuven
8 Tilburg Trappers Blauw

 

Best Goalie : #42 Miles Butterfield (SAAD Falcons)
Best Forward: #18 Dimitri Tretiakov (Rote Teufel Bad Nauheim)
Best Defence:  #32 Jorg van Boekholt (Tilburg Trappers Geel)
Fairplay Trofee: Team Huskies Luxemburg

Tilburg Trappers maakt gebruik van cookies

 

Cookies zijn kleine bestanden die met pagina’s van deze website worden meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer worden opgeslagen. Er zijn verschillende soorten cookies die gebruikt worden voor verschillende doeleinden. Voor het plaatsen van cookies is soms wel en soms geen toestemming nodig. Als u niet akkoord gaat met onze cookie statement dan plaatsen wij alleen de functionele cookies.

Als u meer wilt weten over de cookies die wij gebruiken, de gegevens die daarmee verzameld worden en over uw rechten op dit punt, lees dan de privacy verklaring om meer te leren over onze cookies.