Terug naar Nieuws

Draag jij onze club een warm hart toe?

Vind je dat onze club een financiële steun in de rug kan gebruiken en gun je het onze kids?

Draag een steentje bij door te stemmen op Tilburg Trappers.

Wij doen mee met Rabo ClubSupport. Met het ingezamelde geld investeren we in trainingsmiddelen en uitrusting voor de hele Jeugd. Denk aan het aanschaffen van starterssetjes voor de schaatsklas. Zoals helmpjes, handschoenen, knie- en elleboogbeschermers. Zo kunnen jonge spelers op een laagdrempelige manier instappen. En niet te vergeten; de starterssetjes worden ook ingezet voor onze Oekraïense kinderen.

Stemmen is eenvoudig

Ga naar de Rabo App en klik op Service. Onder Zelf regelen staat ClubSupport stemmen. Of ga naar raboclubsupport.nl en breng daar je stem uit.Hoe meer stemmen, hoe hoger de bijdrage van Rabobank.
Jij, maar ook mensen in jouw omgeving kunnen op ons stemmen. Met jullie hulp komen we dichterbij het doel om te investeren in onze jeugd. Zodat kinderen op een laagdrempelige manier kennismaken met deze fantastische sport.

Namens onze kinderen en club; dankjewel 
Via onze socials en website houden we jullie op de hoogte!
Volg je ons nog niet? Dat kan op Facebook en Instagram (@trappersjeugd).