Terug naar Nieuws

Q-promotions nieuwe hoofdsponsor Tilburg Trappers Jeugd

Q-Promotions ondersteunt Tilburg Trappers al ruim 16 jaar. Zij ontzorgen Tilburg Trappers al jaren met hun vakwerk en service en zijn onze vaste partner op het gebied van drukwerk & signing. Dankzij onze goede samenwerking en wederzijdse vertrouwen zetten we nu samen een stap verder en breekt er een nieuw hoofdstuk aan. Voor het seizoen 23/24 introduceren we met trots Q-Promotions als hoofdsponsor van onze jeugdafdeling voor de komende 3 jaar!

De komende jaren werken Q-Promotions en subsponsors aan het versterken en zichtbaar maken van onze jeugdafdeling. Deze teams vertegenwoordigen ten slotte de toekomst van Tilburg Trappers. We zijn ongelooflijk trots en dankbaar voor deze samenwerking en kijken uit naar de groei en professionalisering van onze jeugd- en topsportopleiding.

In samenwerking met Brandworks en alle sponsoren hebben we een nieuw jeugdtenue ontwikkeld, met een prachtig resultaat waar we allemaal trots op mogen zijn.

Samen met de volgende bedrijven speelt onze jeugd in het mooiste tenue van het land!  

  • Micazon
  • Sunspa
  • Van Dun Timmerwerken
  • Van der Valk Gilze-Tilburg
  • Rental Housing Group
  • 5S schaduwborden
  • Bakkerij van Lieshout
  • Zeebregts tegelprojecten
  • Keukensale.com

Sta jij te trappellen om onze jeugdteams en topsportopleiding te steunen?

Dan zijn wij op zoek naar jou! Email naar jeugd@trappers.nl dan bespreken we samen de mogelijkheden.